Spánok nadovšetko

12.04.2019

Súčasťou nášho života je  aj spánok. Ak máme dobrý spánok aj na naše telo ma viac energie, na činnosti ako sú práca ,šport , čas strávený s deťmi  . Mnoho ľudí si skracuje spánok tým že užíva :


Alkohol - je pravda že alkohol na pomáha zaspať ale po čase pôsobí na naše telo a je zodpovedný za viac prebudený určite alkohol vynechajte ak chcete mat kvalitný spánok a viac energie

kofeínu sa vyhýbajte na večer -káva, čokoláda, čierny čaj,

nikotín - aspoň 2 hodín pred spaním vysaďte ten tiež zhoršuje spánok

ťažké jedla - snažte sa nekonzumovať jedla ktoré vám zapríčiňujú tráviace ťažkosti napríklad pizza hamburger chipsi a ďalšie jedla .Pred spaním si radšej spravte šalát s cottage cheesom alebo tvaroh oriešky ľahko stráviteľné jedla ktoré vám neprerušia spánok . 

Kvalitný spánok by mal trvať v rozmedzí 6- 8 hodín snažte sa dodržiavať a hlavne vyhýbať týmto návykom nekonzumovať alkohol ,kofein,nikotin, nejesť ťažké jedla pred spaním. Budete mat viac energie pre vaše záľuby a každodenný život . 

Ak vám naše články pomáhajú tak sa u nás môžete registrovať a tým nás podporíte pri tvorbe a pridávaním článkov každý týždeň . Podporiť nás môžete sumou 2 € ktorú pošlete na číslo účtu ‎SK08 0200 0000 0033 9941 8153 a potom sa registrujete a bude vám udelený prístup do VIP zóny pre členou kde nájdete viac rad ktoré vám zlepšia váš život ďakujeme že ste nás navštívili zdielajte a šírte naše rady 

               WWW.SCHUDNUTDOKRASY.COM